Průmyslová LED svítidla – výhody

 • Velmi nízká spotřeba

  Při použití moderních průmyslových LED svítidel ušetříte 57 – 90 % nákladů na osvětlení, záleží na dříve používaném zdroji světla (zářivka, výbojka, žárovka a jejich úsporné ekvivalenty). Průmyslová LED svítidla šetří nejenom energii, ale také provozní náklady na údržbu osvětlení

 • Dlouhá životnost – bezúdržbový provoz

  U našich LED svítidel můžeme prokazatelně doložit bezporuchové svícení  více, než 60.000 hodin v nepřetržitém provozu . Reálný odhad životnosti je 80 000 až 100 000 hodin. Světlo na bázi LED můžete libovolně zhášet a rozsvěcovat.

 • Vysoká kvalita světla

  Po zapnutí nově instalovaných LED svítidel, každý  jejich nový majitel ocení jinou, vyšší kvalitu světla. Zkrátka na vše je lépe vidět. Dokonce i atmosféra místnosti je jiná. Je to proto, že LED svítidla mají lépe pokryto světelné spektrum, než je tomu u zářivek.  Světlo z LED nebliká, čímž nehrozí v dílnách stroboskopický efekt, neobsahuje ultrafialové (UV) ani infračervené (IR) záření, nevyžaduje nažhavení, tedy svítí ihned po rozsvícení na 100%. Svítidla pro kontrolu kvality dosahují index podání barev (CRI) hodnoty 96 Ra.

 • Šetrnost k životnímu prostředí

  Průmyslová LED svítidla přispívají k ochraně planety. Na rozdíl od výbojek, zářivek a úsporných žárovek neobsahují rtuť, což nezvyšuje produkování nebezpečného odpadu. Dlouhá životnost a nízká spotřeba energie snižuje produkci CO2.

Průmyslová LED svítidla šetří jak provozní náklady na osvětlení, tak i životní prostředí, protože spotřebují méně elektrické energie, pro kterou je spáleno méně uhlí a tím i vypuštěno do ovzduší méně skleníkových plynů a poletavých prachových částic.

JEDNOTKY SVĚTLA

VELIČINY PRO MĚŘENÍ SVĚTLA