O nás

Politika společnosti

Politikou společnosti TOP ECO s.r.o. je nabídnout svým zákazníků moderní LED svítidla, infra topení, inteligentní bojlery, zařízení pro vlastní výrobu elektrické energie a její uskladnění pro pozdější využití. A to od návrhu přes dodávky, až po  realizaci a poskytnutí poprodejního servisu.

Služby jsou poskytovány v Kraji Vysočina, v Pardubickém kraji a v Jihomoravském kraji.

Náročným výběrem komponentů a kvalitní montážní prací přejímá odpovědnost za dodané dílo. Na svítidla poskytuje záruku 5 let a na topení 10 let.

 

Historie

Když se před mnoha lety objevil revoluční světelný zdroj (bílá LED), který dokázal ušetřit elektrickou energii, mít dlouhou životnost a vysoký index podání barev, at o vše při zachování potřebné osvětlenosti, měli jsme o dalším směřování našeho podnikání jasno.

Tenkrát v roce 2010 jsme ještě slýchávali: „LEDky dostatečně nesvítí“, „nevydrží“, „jsou drahé“ apod. Dnes již můžeme s klidným svědomím říct, že naše LED svítidla svítí bez poruch už od roku 2010, na nedostatek světla si naši zákazníci nestěžují a také ceny rapidně klesly na přijatelnou úroveň. Dnes naše čipy poskytují více, než 175 lumenů z jednoho Wattu. Svítidla s těmito čipy pak dosahují špičkové parametry: –  světelný tok až 150 lm/W, životnost až 75.000 provozních hodin při poklesu světelného toku o max. 25 %….  Více ….

Přesto, že v prvních letech byl prodej a instalace LED svítidel spíše koníčkem než skutečným podnikáním, tak jsme vydrželi a postupně jsme získávali zkušenosti a zdokonalovali svoje svítidla i služby. S tím, jak se zvyšoval počet našich spokojených zákazníků, tak jsme přemýšleli, jak naši firmu posunout dál.

V roce 2015 jsme našli další moderní, zajímavou, výkonnou a úspornou technologii, tentokrát pro vytápění.  Zaujala nás TOPNÁ infra FOLIE.  Přes počáteční nadšení a velká očekávání jsme cítili také pochybnost. Může být elektrické vytápění úsporné? A bude to dostatečně topit?
Po prvých instalacích tohoto moderního způsobu vytápění jsme byli nadšeni. Pochybnosti se vypařily jako pára nad hrncem. Dnes víme, že není komfortnější, úspornější a čistší způsob vytápění. Je to zkrátka způsob topení pro XXI. století. Ostatně proč platit třikrát dopravu energie do domu. Jedním vedením přivádět do domu elektřinu, dalším potrubím plyn, a ještě na kolech dováže uhlí, dřevo, nebo pelety.  Více …
Díky tomu dnes dokážeme nabídnout nejen kvalitní osvětlení, a to jak pro průmyslové prostory, tak také v kancelářích a obytných prostorách, ele dokážeme všechny tyto prostory kvalitně, úsporně a komfortně vytopit.
A to vše za velmi příznivou cenu.

S našimi klienty se rádi podělíme o naše zkušenosti a poznatky. Nechceme být pouze prodejci moderních technologií, ale chceme našim klientům přinášet funkční řešení. Zpracováváme pro ně návrhy rozmístění svítidel a světelné výpočty tak, aby byla dosažena potřebná míra osvětlenosti pro daný prostor, a to jak podle požadavků zákazníka, tak v souladu s platnou normou. Navrhneme a propočítáme topný systém. Více …
Následně Svítidla i topné folie dodáme a také světelný i topný systém nainstalujeme a zprovozníme.

Veškeré naše služby provádíme s ohledem na přání a potřeby zákazníka tak, abychom naplnili naše moto:

 

                                                                                   Na spolupráci se těší tým TOP ECO s.r.o.