Sortiment

 • LED svítidla vice …

  Jejich typickou vlastností jsou spolehlivost a výkon.

  Svítidla jsou osazeny LED čipy ALDER, které patří mezi světovou špičku. Od jiných diod se liší vyšší tepelnou odolnosti. Tělo svítidel je vytvořeno z kovových slitin s velmi dobrým odvodem tepla. Svítidla jsou konstruována tak, aby odolávali mechanickým nárazům. V skladech a v sportovních halách je to vítaná vlastnost. Proudové napájecí zdroje světových značek stabilizují proud dodávaný světelným diodám. Proud je vždy menší, než doporučuje výrobce diod. Tento přístup konstruktérů svítidel sleduje nepřetěžování diod. Výsledkem je minimální pokles světelného toku po dobu  50.000 hodin. (Naše nejdéle svítící diody překročili hranici 80.000 hodin). I když diody nepřetěžujeme proudem, přesto naše svítidla dosahují světelný tok 135 lumen z jednoho Wattu. Současné diody vydávají 175 lm/W.

 • Topné systémy více …

  Vytápění je možné přirovnat hřejivým paprskům slunce. Podstatou našeho moderního topného systému je velká plocha topných folií, která sálá blahodárné infra a tím ohřívá vše v místnosti, včetně vás.

  Topný systém je instalovaných v podlaze, na stropě, nebo také ve stěně. Dnes používáme topné folie poslední generace se samoregulací. Vyznačují se vysokou spolehlivostí, dlouhou životností, rychlým náběhem tepla, nízkou spotřebou elektrické energie, vysokým pohodlím a příznivými pořizovacími náklady. Tato forma topení plně odpovídá požadavkům moderního člověka XXI. století, který je pracovně vytížen a rád by se věnoval své rodině a svým koníčkům. Dosavadní zkušeností prokazují to, že tento moderní topný systém potlačuje vlhkost v objektu a tím pomáhá odstraňovat plísně.

  Po odsouhlasení návrhu a podepsaní smlouvy je možné instalovat topný systém do 1 – 2 týdnů a následně již zalít celý systém podlahou z betonu, anhydritu, nebo přímo na topný sytém pokládat plovoucí podlahu.

  Neváhejte nás kontaktovat pro získání více informací.

 • Fotovoltaika a ostrovní systémy

  Kdo by netoužil po tom, nebýt závislý a nepájet osvětlení i vytápění vlastním zdrojem elektrické energie.

  Dnes se rychle rozvíjejí zařízení pro uchovávání nespotřebované elektrické energie pro noční dobu, kdy solární panely elektřinu nevyrábí. Vše je možné. Domy budou energeticky soběstačné. Osvětlení a topení s nízkou spotřebou budou ideálním doplňkem solárních panelů v rámci struktury ostrovního systému domu.

 • Inteligentní bojlery

  Součásti našich dodávek a montáží jsou inteligentní elektrické bojlery.

  Mají kvalitní izolací, která brání uniku tepla. Navíc si pamatují zvyklosti obyvatel domu a ohřívají vodu před její spotřebou. Tím ještě snižují ztráty tepla a šetří elektrické energii.